Výrobní a montážní práce - ITLC Group

Kde máme volná místa?

✏️ Liberec 3 směnný provoz (7,5 hodin/směna)

✏️ Nymburk

✏️ Česká Lípa

✏️ Praha

Co vás čeká?

🏢 Budete se podílet na kontrole vyrobených dílů, jejich montáži, popř. mechanické opravě nebo balení

Co požadujeme?

✅ Pracovité a spolehlivé kolegy

✅ Pokud máte zkušenosti s prací ve výrobě nebo montáži, budete mít velkou výhodu

Co vám můžeme nabídnout?

✔️ Okamžitý nástup

✔️ Osobní ohodnocení v závislosti na pracovním výkonu, kvalitě, kvalifikace

✔️ Bonusové ohodnocení za odpracované přesčasové hodiny

✔️ Velmi dobré mzdové ohodnocení

✔️ Stabilní zaměstnání

✔️ Jistoty – pravidelnou výplatu vždy do 15. dne v měsíci

✔️ Benefity: nástup do kmene firmy, stravenkový paušál, dovolená

V případě zájmu o pozici nám prosím níže odešlete vyplnění strukturovaný životopis a my se ozveme nazpět.

Děkujeme

Strukturovaný životopis

    Základní údaje
    Trvalé bydliště
    Kontaktní / Doručovací adresa
    Kontaktní údaje
    Ostatní údaje
    Vyživované osoby / děti
    Bankovní spojení
    Informace o důchodu
    Prohlášení
    *Foto